Geri

Kırık Leblebi (1kg)

60.00 

   

Açıklama

Kırık leblebi (1kg) ülkemizde ve  Avrupa ülkelerinde  satılan kuruyemiş türlerinden olan kırık leblebi çeşitlerinden biridir. Türkiye’de tahıl ekimi olarak birçok bölgede nohut ekimi yapılmaktadır. Yarı kurak eklenir müsait olan her bölgede nohut tarımı yapılmaktadır.

Bu iklim özelliğiyle  en çok üretimi yapılan yerler  Akdeniz ve İç Anadolu Bölgesi gelmektedir. Nohut Akdeniz Bölgesi’nde bulunan ülkeler ve Orta Doğu Afrika ülkeleri tarafından tüketilen bir besindir. Leblebi üretimi ile birlikte de yemek yapımı dışında da kuruyemiş olarak tüketilir.

 Kırık Leblebinin  Yararları

Kırık Leblebi (1kg)  leblebinin kırılmışı olarak tüketilen leblebinin Faydaları ise, leblebi cildin yenilenmesini ve kırışıklıkların engellenmesini sağlamaktadır.  Günde bir avuç leblebi yiyen kişinin Kalp sağlığı yerinde olacak. Kolesterol sorunu bulunmayacaktır.

Kolesterole dayalı kalp krizi  ve felç  ihtimalini en aza indirilecektir. Düzenli olarak leblebi tüketildiğinde Mide asidini hafifletilecek reflü gastrit sorunu çözümlenecektir, bağırsaklardaki gaz sancıları da leblebi sayesinde aşılacaktır. Lif içeriği sayesinde Sindirim sistemini rahatlatır hazımsızlığa iyi gelir.

Kırık Leblebi Neler İçerir?

Kırık leblebi (1kg)  hijyen şartlarına uygun üretim tesisimiz ve Öncelikle gözden geçirilip ayıklanıp günlük olarak kavrulmaktadır. Ürünler kalite lezzet ve tazelik ön sırada gelmektedir. Kuruyemişler birinci  sınıf ürünler olup alıcılara verilmeden önce tekrar gözden geçirdikten sonra paketlenmektedir. kuru yemişler hijyen kurallarına uygun vakum paketleri ile gönderimi yapılmaktadır.

Vakum paketleri sayesinde kuruyemişler uzun süre boyunca tazeliğini ilk günkü gibi korumaktadır Hijyen kurallarına uygun  paketlerimizle istenilen şehre tüm ürünler tazeliği bozulmadan iş kurallarına uygun bir şekilde gönderilmektedir.

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kırık Leblebi (1kg)” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Ödeme & Teslimat

Ödeme Yöntemleri

Siparişlerinizi Havale/ Eft / Kredi Kartına peşin ve taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Havale ve EFT ödeme yönteminde para transferiniz incelenerek onaylanır ve buna göre işleme alınır. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde siparişiniz hemen onaylanarak kargonuz hazırlanır.

Teslimat Seçenekleri

Hafta içi Saat 15:00 ‘a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek 2-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Hafta sonu saat 11:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek 2-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Kategoriler: ,