Geri

Dibek Kahvesi 250gr.

70.00 

Açıklama

Dünya üzerinde  kahveler içerisinde  en popülerlerinden biri  dibek kahvesidir. Özel Ambalajlı Dibek Kahvesi 250 gr mutfaklarımızda ne eksik etmediğimiz Türk kahvesinde öğütülüp çekilmiş formudur. Osmanlı döneminde sıklıkla tüketilen dibek kahvesi o zamanlar havanda dövülerek tüketilen dibek kahvesinin adı dövmek anlamına gelen dibekten gelmektedir ve dibek kahvesi olarak tarihe geçmiştir.

Özel Ambalajlı Dibek Kahvesi İçeriği

Özel Ambalajlı Dibek Kahvesi 250 gr günümüzde genellikle bir kahve pişirme şekli olarak bilinmektedir ama aslında dibek kahvesi kahve pişirme şekli değil, kahvenin öğütülme şeklidir. Özel ambalajlı dibek kahvesinin en önemli özelliklerinden biri kahvenin, sadece kahve çekirdeklerinin değil, aynı zamanda keçiboynuzunun, zahterin, kakaonun,  salep ’in dövülerek hazırlanması sonucunda elde edilmesidir.

Özel Ambalajlı Dibek Kahvesi Yararları

Özel ambalajlı dibek kahvesi 250 gr, Türk kahvesinden farklı olarak biraz daha köpüklüdür ve de içerisinde yer alan bitkilerden dolayı Türk kahvesi kadar sert değildir. Türk kahvesine oranla biraz daha yumuşak içimlidir. Ülkemizde bu tarihi kahve  ile karşılaşıp tadabileceğiniz pek çok şehir bulunmaktadır. Düzenli tüketildiğinde ağız kokusunu giderdiği bilinmektedir.

Bizi takip edin

Instagram

Çerez Vakti

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dibek Kahvesi 250gr.” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Ödeme & Teslimat

Ödeme Yöntemleri

Siparişlerinizi Havale/ Eft / Kredi Kartına peşin ve taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Havale ve EFT ödeme yönteminde para transferiniz incelenerek onaylanır ve buna göre işleme alınır. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde siparişiniz hemen onaylanarak kargonuz hazırlanır.

Teslimat Seçenekleri

Hafta içi Saat 15:00 ‘a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek 2-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Hafta sonu saat 11:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek 2-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Kategoriler: