Geri

Türk Kahvesi 250gr.

110.00 

Açıklama

Özel ambalajlı Türk Kahvesi 250gr. Gerek içeriği gerekse de kalitesi bakımından önerilecek kahvelerdir. İşlenmiş diğer kahvelerin yararları yanında bazı doğal olmayan aromaları nedeniyle zararları da bulunabilir.

Şekerli ya da katkılı kahvelerin kilo yapması söz konusudur. Özel ambalajlı Türk Kahvesi 250gr. Doğal ve tazeliğini koruyan Türk Kahvesi’dir. Türk Kültürü’nün vazgeçilmez özelliklerinden biri de Türk Kahvesidir. Türk Kahvesi, ağızda bıraktığı tat ve doğal olması sebebiyle son derece şifalı içeceklerdendir. Özel ambalajlı şekilde alındığı takdirde de uzun süre tazeliğini korur.

Özel Ambalajlı Türk Kahvesi 250gr. Neler İçerir?

Özel ambalajlı Türk Kahvesi 250gr. Magnezyum, B vitamini ve potasyum açısından zengin olduğu bilinir. Doğal bir uyarıcıdır. Bu sebeple dikkat toplamaya yarayışlıdır. Uzun çalışma dönemlerinde en çok tüketilmesi önerilen içeceklerin başında gelir.

Özel ambalajlı Türk Kahvesi 250gr. Yaraları

Türk Kahvesi’nin sayısız yararları bulunur. Bunların başında, yoğun çalışma dönemlerinde hafızayı güçlendirici tesiri bulunur. Sinirleri teskin edici yapısı söz konusudur. Kanseri azalttığına dair çalışmalar da bulunur.

Bizi takip edin

Instagram

Çerez Vakti

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Türk Kahvesi 250gr.” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Ödeme & Teslimat

Ödeme Yöntemleri

Siparişlerinizi Havale/ Eft / Kredi Kartına peşin ve taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Havale ve EFT ödeme yönteminde para transferiniz incelenerek onaylanır ve buna göre işleme alınır. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde siparişiniz hemen onaylanarak kargonuz hazırlanır.

Teslimat Seçenekleri

Hafta içi Saat 15:00 ‘a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek 2-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Hafta sonu saat 11:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek 2-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Kategoriler: